STATICKÉ PROGRAMY

RECOC spol. s r.o. » Naše služby » STATICKÉ PROGRAMY

SOFTWAROVÉ PRODUKTY

S našimi statickými programy na platformě CAD navrhnete kompletní stavebně konstrukční řešení od statického výpočtu, přes výkresy tvarů a 3D modely, po snadné a rychlé automatizované kreslení měkké i tvrdé výztuže do betonu v jednom grafickém prostředí.

Naše programy jsou přes 35 let vyvíjeny na míru projektantům. Celý koncept, jejich propojení i jednotlivé funkce a ovládací prvky vznikají na základě konkrétních požadavků z praxe s maximálním důrazem na jednoduchost, efektivitu, úsporu času a práce.

Slouží k návrhu jakýchkoli staveb: rodinných domů, konstrukčně náročných novostaveb, historických rekonstrukcí, silničních tunelů nebo elektráren.

Programy jsou navrženy tak, aby byly navzájem propojeny, ale zároveň mohly pracovat samostatně.

Hlavní výhody našich programů

  • jednoduchost, rychlost, efektivita
  • vzájemné provázání programů
  • známé prostředí CAD (AutoCAD, BricsCAD)
  • úpravy běžnými příkazy CAD
  • více než 35 let ověřená koncepce
  • stálý vývoj na základě požadavků zkušených projektantů

Praktický software pro statiky vyzkoušený v praxi

Prostředí CAD, na kterém programy vyvíjíme, je robustní a rychlé. Pro uživatele znamená větší efektivitu a urychlení práce. Významným přínosem je snížení chybovosti při výpočtech způsobených lidským faktorem.

Díky tomu, že při vývoji programů dostávají naši vývojáři okamžitou zpětnou vazbu od desítek statiků z praxe, je program vyvíjen velice prakticky – v souladu s reálnými potřebami statiků.

Statické programy neustále rozvíjíme

Grafické programy nad CAD slouží pro manuální a automatizované kreslení měkké i tvrdé výztuže do betonu. Umožňují tvořit výkresy výztuží i předpínacích lan a kabelů. Programy jsou navrženy tak, aby byly navzájem propojeny, ale zároveň mohly pracovat samostatně.

AutoDesk Developer od roku 1996

Softwarově-vývojové oddělení vedeme prakticky po celou dobu působení statické kanceláře RECOC. Zaměřuje se na vývoj grafických nadstaveb v grafickém prostředí Autodesku – AutoCAD. Díky němu získal RECOC v srpnu 1996 status AutoDesk Developer.

Programy odpovídají platným normám.

Naši partneři

Newsletter

Zůstaňte s námi v kontaktu, odebírejte newsletter