Mise, vize, hodnoty

RECOC spol. s r.o. » O nás » Mise, vize, hodnoty

Naše mise

Posláním statické kanceláře RECOC spol. s r.o. je věnovat se odpovědně návrhům, projektování a posuzování statiky konstrukcí. Svou činnost vykonáváme v naprosté preciznosti a nejvyšší kvalitě.

K rozvoji oboru přispívá společnost RECOC spol. s r.o. vývojem grafických nadstaveb v grafickém prostředí AutoCAD a podporou vzdělávání nových generací projektantů a statiků.

Naše vize

Naší vizí je patřit mezi nejlepší a nejprestižnější statické kanceláře v České republice i v zahraničí a podílet se na nejnáročnějších řešeních v oboru statiky.

Chceme pomáhat v rozvoji našeho oboru, předávat své mnohaleté zkušenosti dalším a podílet se na rozvoji technologií, které pomáhají usnadňovat práci architektů, projektantů a statiků.

Naše hodnoty

Silný tým

Naše úspěchy a kvalita práce, kterou předkládáme svým klientům, jsou závislé na kvalitě odborníků na konstrukce staveb, s nimiž spolupracujeme. Nespokojíme se s průměrností. Jsme přesvědčeni, že je s naší prací spojena taková míra odpovědnosti, která si žádá jen ty nejlepší. Žádáme precizně odvedenou práci, domyšlenou a navrženou do posledního detailu.

Profesionalita, specializace a erudice

Neustále zvyšujeme své odborné znalosti a profesní dovednosti v souladu s potřebami našich klientů. Dáváme svým pracovníkům prostor k růstu, podporujeme jejich iniciativu a výkon.

Orientace na výsledky

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. Zkoumáme všechny technické možnosti a hledáme limity materiálů a všech dostupných technologií. Abychom splnili zadání architekta, hledáme řešení, dokud jej nenalezneme.

Naši partneři

Newsletter

Zůstaňte s námi v kontaktu, odebírejte newsletter