Novinky v software | Jaro 2024

RECOC spol. s r.o. » Magazín » Novinky v software | Jaro 2024

02.04.2024

Připravili jsme několik novinek v oblasti našeho software:

Prodej našich programů je až do odvolání pozastaven.

Společně s pozastavením prodeje tradičních licencí přecházíme na systém pronájmu software. Tato změna odpovídá dynamice trhu a věříme, že oproti tradičnímu prodeji přinese větší stabilitu a flexibilitu pro nás i naše zákazníky. Stávající jednorázové licence zůstanou nadále funkční, ale nebude možnost aktualizací ani případné dokupování nových modulů. Rovněž nebudou programy aktualizovány pro nové verze AutoCAD, tedy budou funkční pouze do verze 2024.

Spuštění prodeje předplatného plánujeme v průběhu jara. Chcete-li být informováni, přihlaste se k odběru newsletteru vyplněním svého e-mailu dole na této stránce, nebo sledujte náš Facebook a Linkedin.

Pro zákazníky, kteří své jednorázové licence zakoupili v posledních 2 letech, nabízíme výhodnější přechod na předplatné. Pokud máte zájem, prosím kontaktujte nás.


Další novinkou je plánovaná dostupnost našich programů pro platformu BricsCAD. Tato změna zpřístupní naše programy širšímu okruhu uživatelů a stávajícím nabídne větší svobodu při výběru platformy. Dostupnost pro AutoCAD zůstává zachována v plném rozsahu.Pokud chcete být informováni o změnách, novinkách a opětovném spuštění prodejů, přihlaste se k odběru newsletteru. Stačí dole na stránce vyplnit Váš e-mail. Nebo sledujte náš Facebook a Linkedin.

Naši partneři

Newsletter

Zůstaňte s námi v kontaktu, odebírejte newsletter